dezinfekce prostor

Dezinfekce prostor a kanceláří

Plošná dezinfekce je účinná proti všem virům, včetně koronaviru SARS-COV-2, H1N1, TBC, HIV, ničí bakterie a kvasinky, plísně.

Cena aplikačního roztoku již od 1,35 Kč/l, německý koncentrát 1:500 pro dezinfekci povrchů

+420 603 243 428

zavolejte nám Po–Pá: 8:00–16:00

Vysoce výkonná dezinfekce povrchů

Deso TOP DMS je koncentrát pro dezinfekci různých povrchů, uplatnění tedy může nalézt v kancelářích a dalších prostorách, kde se setkává více osob. Navíc je efektivní proti obaleným virům, mezi které patří rovněž koronavirus SARS-CoV-2.

  • Koncentrát lze ředit vodou v poměru 1:500 (koncentrace až max. 0,2 %), což zaručuje nízké náklady na aplikační roztok, které začínají již na 1,35 Kč za litr. Deso TOP DMS je tedy nejen vysoce účinný, ale také hospodárný produkt.
  • Výrobek je účinný při dezinfekci rozmanitých povrchů, a to včetně zařízení kanceláří, nákupních vozíků, ale také rozsáhlých ploch. Koncentrát lze uplatnit i ve výrobních prostorách, ale také ve veřejných sprchách či na toaletách.
  • Produkt je registrován u Federálního institutu pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci v USA (Reg. Nr. N-89514), stejně jako u Ministerstva zdravotnictví České republiky.

Chcete si dezinfekci provést sami?

pripravky prodej
Máme pro Vás dezinfekční prostředky, které fungují! 
Rádi Vám poradíme s jejich výběrem.

Jděte na prodej prostředků

890000
m2 vyčištěné fasády
280
zakázek za rok
25
let zkušeností
9
pracovníků v týmu

Jak objednat

Cenovou nabídku vám zpracujeme ZDARMA, stačí k ní pouze několik kroků:

Vaše poptávka

Zašlete nám fotografii povrchu, který chcete čistit a jeho plošný rozsah, doplňte prosím adresu nebo umístění objektu a vaše jméno a tel. kontakt.

Naše cenová nabídka

Na základě dodaných podkladů Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku. V případě nutnosti provedení zkušebního vzorku čištění k vám zdarma přijedeme a přímo na místě provedeme zkoušku čištění a přesné zaměření rozsahu ploch pro čištění.

Realizace

Po obdržení Vaši objednávky Vám nabídneme nejbližší možný termín realizace.

Poptávkový formulář

Zašlete nám poptávku přes náš kontaktní formulář. Vyplňte kontaktní údaje a případně vložte fotky poškozeného místa a my vám navrhneme řešení společně s cenovou kalkulací ZDARMA.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontaktujte nás

+420 603 243 428

zavolejte nám Po–Pá: 8:00–16:00