Scalpex NW

  ▪ výrobek na bázi organických rozpouštědel
  ▪ bezbarvý gel, lehce nažloutlý
  ▪ hustota při 20°C 0,97 g / cm³
  ▪ pH: nelze stanovit
  ▪ lze vystavit mrazu

  Nádoby pro jednorázové použití, o objemu 750 ml, 5 lt a 20 lt. SPOTŘEBA :0,3 – 1 kg / m2 dle tloušťky odstraňované vrstvy, přesnou spotřebu doporučujeme stanovit zkouškou na konkrétním povrchu.

  1 rok v originálním obalu

  ▪ působí extrémně rychle,
  ▪ složení „nové generace“
  ▪ ideální pro fasádní barvy, nátěry
  ▪ omezená spotřeba díky vyšší hustotě▪
  velmi dobře působí i na organických podkladech
  ▪ má ideální viskozitu pro použití na svislých plochách
  ▪ emulzifikuje (je dokonale mísitelný vodou), snadné opláchnutí


  OBLAST POUŽITÍ:

  1. PŘÍPRAVA PODKLADU : odstranění starých nátěrů a omítek se syntetickým disperzním pojivem z fasád až na soudržný podklad z vápenných omítek, přírodního i umělého kamene, režného zdiva, aj.
  2. ODSTRANĚNÍ PROBLÉMŮ PŘI PŘEDÁNÍ STAVENIŠTĚ : Odstranění skvrn od barev a probarvených omítek z přilehlých ploch fasády – chodníků, soklů, keramických obkladů, kovových parapetů aj. podkladů. Nepoužívat pro odstranění skvrn z okenních rámů (dřevěných i plastových) a parapetů s barevnou povrchovou úpravou! Pro tyto účely použijte SCALP ANTI-GRAFFITI 49.

Ceník
Obj. č.BaleníSpotřebaCena/jedn.Cena/balení
PEXNW-750Lahev 750 ml0,3 – 1,0608,00 Kč608,00 Kč
PEXNW-5Kanystr 5 lt 664,00 Kč3 320,00 Kč
PEXNW-2Kanystr 20 lt 536,00 Kč10 720,00 Kč
Uvedené ceny jsou bez nákladů na přepravu a bez DPH
Stáhnout kompletní ceník v pdf
Hygiena a bezpečnost

Chránit oči a kůži před kontaktu s přípravkem– dojde-li k nechtěnému kontaktu, zasažená místa opláchněte vodou.Nevdechovat výpary. Při práci používat ochranné rukavice.

Doporučení

Očištění povrch musí být dokonale zbaven všech stop po odstraňovači. Pokud by na povrchu zůstaly stopy po odstraňovači, tento by mohl nový nátěr rozrušit.

Důležité

Protože aplikace přípravku jsou velice početné a odlišné, ověření všech není v možnostech výrobce. Rady, které poskytujeme, mají doporučující charakter. Pokaždé je třeba volit konkrétní postup až na základě výsledků zkoušky na malé ploše povrchu, který má být ošetřen. Přípravek poškozuje PVC, kaučuk, plastové obklady, polystyren. Výrobce nenese odpovědnost za případné škody způsobené nevhodným použitím výrobku.

Poptávkový formulář

Zašlete nám poptávku přes náš kontaktní formulář. Vyplňte kontaktní údaje a případně vložte fotky poškozeného místa a my vám navrhneme řešení společně s cenovou kalkulací ZDARMA.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontaktujte nás

+420 603 243 428

zavolejte nám Po–Pá: 8:00–16:00