SCALP ANTI-GRAFFITI 49

Prostředek pro odstranění graffiti z povrchů ošetřených nátěry pro preventivní ochranu před graffiti.

  ▪ gelový výrobek na bázi rozpouštědel
  ▪ průhledný gel
  ▪ hustota při 20°C 1,05 g / cm³
  ▪ pH: bez významu
  ▪ chraňte před mrazem
  ▪ bod vznětu > 58°C

  Výrobek balen do nevratných nádob objemu 0,75 kg, 5 kg a 20 kg. Spotřeba : 200 až 300 g/ m2 podle tloušťky graffiti.

  Použitelnost : 12 měsíců za předpokladu, že přípravek byl skladován v heremticky uzavřeném originálním obalu.

Ceník
Obj. č. Balení Spotřeba
(kg,lt/m3)
Cena/jedn
(kg, lt/m3)
Cena/balení
AG49-750 Lahev 0,75 kg 0,1 – 0,2 604,00 Kč 604,00 Kč
AG49-5 Kanystr 5 kg   496,00 Kč 2 480,00 Kč
AG49-20 Kanystr 20 kg   412,00 Kč 8 240,00 Kč
Uvedené ceny jsou bez nákladů na přepravu a bez DPH
Stáhnout kompletní ceník v pdf

Prostředek pro odstranění graffiti z povrchů ošetřených nátěry pro preventivní ochranu před graffiti. SCALP ANTI GRAFFITI 49 použijte pro odstranění graffiti z povrchů ošetřených ochrannými nátěry VERNASOLV PU 31, dále z choulostivých povrchů jako dřevo, karoserie, dopravní tabule, atd. (na těchto doporučujeme účinek přípravku předem otestovat).

Hygiena a bezpečnost

Chráňte oči a kůži před kontaktem s přípravkem. Pokud možno, nevdechujte masivně výpary. Po aplikaci přípravku se řádně umyjte mýdlem a vodou.

Důležité

Pamatujte na to, že odstranění graffiti z nátěrů nebo z plastových podkladů je vždy velmi choulostivá operace. Účinek musí být razantní, ovšem je třeba správně zvolit chvíli, kdy přípravek smýt a jeho působení tím přerušit, aniž by došlo k poškození podkladu. Je-li graffiti a nátěr stejného charakteru a složení, selektivní odstranění graffiti není možné. Vždy doporučujeme otestovat působení přípravku na malé ploše povrchu. Nejlepší metodou testování je, když přípravek nanesete na měkký hadr a malou část graffiti stíráte tak dlouho, dokud graffiti neodstraníte. Poté zkontrolujte, zda při čištění nedošlo k poškození podkladu. Protože aplikace přípravku jsou velice početné a odlišné, ověření všech není v možnostech výrobce. Rady, které poskytujeme, mají doporučující charakter. Pokaždé je třeba volit konkrétní postup až na základě výsledků zkoušky nátěru na malé ploše povrchu, který má být ošetřen. Výrobce nenese odpovědnost za případné škody způsobené nevhodným použitím výrobku.

Poptávkový formulář

Zašlete nám poptávku přes náš kontaktní formulář. Vyplňte kontaktní údaje a případně vložte fotky poškozeného místa a my vám navrhneme řešení společně s cenovou kalkulací ZDARMA.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontaktujte nás

+420 603 243 428

zavolejte nám Po–Pá: 8:00–16:00