SCALPEX AQUA 15

Velmi účinný, nehořlavý, gelový odstraňovač barev nové generace na vodní bázi. Neobsahuje dichlor-methan, parafin, N-methyl-pyrolidon, není třeba oplachovat.

  ▪ výrobek na bázi ve vodě rozpustných rozpouštědel
  ▪ bílý viskózní gel
  ▪ hustota při 20°C 1,05 g / cm³
  ▪ pH: 3,8
  ▪ chraňte před mrazem, i když jsou fyzikální změny produktu vratné
  ▪ bod vznětu > 110°C

  Nádoby pro jednorázové použití, o obsahu 5 kg a 20 kg. SPOTŘEBA :0,4 – 0,7 kg / m2 dle charakteru nátěru a tloušťky odstraňované vrstvy, přesnou spotřebu doporučujeme stanovit zkouškou na konkrétním povrchu.

  1 rok v originálním obalu

  ▪ nehořlavý – bezpečné používání při práci
  ▪ není škodlivý ani toxický
  ▪ přeprava bez zvláštních požadavků
  ▪ omezená spotřeba díky vyšší hustotě
  ▪ s ideální viskozitou pro aplikaci na svislých plochách
  ▪ neobsahuje parafin, povrch není nutné oplachovat

Ceník
Obj. č. Balení Spotřeba Cena/jedn. Cena/balení
PEXAQ15-5 Kanystr 5 kg 0,3 – 1,0 330,00 Kč 1 650,00 Kč
PEXAQ15-20 Kanystr 20 kg   294,00 Kč 5 880,00 Kč
Uvedené ceny jsou bez nákladů na přepravu a bez DPH
Stáhnout kompletní ceník v pdf

Velmi účinný, nehořlavý, gelový odstraňovač barev nové generace na vodní bázi. Neobsahuje dichlor-methan, parafin, N-methyl-pyrolidon, není třeba oplachovat. SCALPEX AQUA 15 byl vyvinut pro odstraňování fasádních barev, z hladkých i hrubých, plastických omítek, pro odstraňování lepidel, barev, laků, graffiti z různých povrchů – betonu, cihel, kamene, skleněných vláken, minerálních omítek, dřeva…

Hygiena a bezpečnost

Přípravek je klasifikován jako dráždivý, zacházejte s ním jako s běžnými chemikáliemi. Doporučujeme nosit ochranné brýle a rukavice a vyhýbat se kontaktu přípravku s kůží a očima. Místa nechtěně zasažená přípravkem opláchněte hojně vodou.Po ukončení práce ruce umyjte mýdlovou vodou.Výrobek skladujte odděleně od potravin a mimo dosah dětí.

Důležité

Protože aplikace přípravku jsou velice početné a odlišné, ověření všech není v možnostech výrobce. Rady, které poskytujeme, mají doporučující charakter. Pokaždé je třeba volit konkrétní postup až na základě výsledků zkoušky na malé ploše povrchu, který má být ošetřen. Přípravek poškozuje PVC, kaučuk, plastové obklady, polystyren.Výrobce nenese odpovědnost za případné škody způsobené nevhodným použitím výrobku.

Poptávkový formulář

Zašlete nám poptávku přes náš kontaktní formulář. Vyplňte kontaktní údaje a případně vložte fotky poškozeného místa a my vám navrhneme řešení společně s cenovou kalkulací ZDARMA.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontaktujte nás

+420 603 243 428

zavolejte nám Po–Pá: 8:00–16:00