SCALPROTEC NFF

scalprotect-nff
Antigraffiti impregnace nové generace, nevytváří povrchový film, nemění vzhled ošetřeného podkladu. Vhodný pro savé podklady.

  ▪ čirá tekutina
  ▪ PH : 7
  ▪ hustota 1 g / cm³
  ▪ bod vznětu : bez významu

  Výrobek je dodáván v plastových nádobách pro jednorázové použití o obsahu 5 lt a 20 lt. SPOTŘEBA :Dle savosti a hrubosti povrchu 100 až 1000 ml/m2 celkem pro obě vrstvy. Impregnaci je nutné nanést do nasycení povrchu, proto je rozsah spotřeby tak veliký. Přesnou spotřebu na konkrétním povrchu doporučujeme stanovit na základě provedené zkoušky.Teplota, při které dochází k tvorbě ochranného filmu je nad +5°C, při nižších teplotách přípravek nepoužívat.

  Výrobek lze skladovat ve větrané, vyhřívané místnosti 1 rok v původním obalu. Chraňte před mrazem.

  ▪ impregnační prostředek, nevytváří povrchový film
  ▪ velmi jednoduchá aplikace, jednosložkový přípravek, nevyžaduje použití priméru
  ▪ nemění prodyšnost podkladu
  ▪ neškodný pro člověka i pro životní prostředí▪ odstranění graffiti pouze horkou tlakovou vodou (90°C při 90 barech) bez chemie
  ▪ velmi dobře odolává pronikání graffiti (sprejům, zvýrazňovačům, inkoustům …)
  ▪ uzpůsobený pro použití jak v interiéru, tak v exteriéru (bez organických rozpouštědel, bez zápachu, nehořlavý)

Ceník
Obj. č. Balení Spotřeba
(kg, lt/m2)
Cena/jedn.
(kg, lt, ks)
Cena/balení
NFF-5 Kanystr 5 lt 0,1 – 0,3 660,00 Kč 3 300,00 Kč
NFF-20 Kanystr 20 lt   625,00 Kč 12 500,00 Kč
Uvedené ceny jsou bez nákladů na přepravu a bez DPH
Stáhnout kompletní ceník v pdf

Antigraffiti impregnace nové generace, nevytváří povrchový film, nemění vzhled ošetřeného podkladu. Vhodný pro savé podklady. Semipermanentní antigraffiti impregnace nové generace, při odstranění graffiti pouze horkou tlakovou vodou je třeba obnovit ochrannou vrstvu až po 5 cyklech odstranění graffiti. Nevytváří povrchový film, nemění vzhled ošetřeného podkladu. Vhodný pro savé podklady.

Hygiena a bezpečnost

NFF zasažená místa okamžitě důkladně opláchněte čistou vodou. SCALPROTEC NFF nijak neohrožuje zdraví lidí, kteří s přípravkem pracují. Přesto doporučujeme chránit oči a kůži před kontaktem s přípravkem. Dojde-li k potřísnění kůže či zasažení očí SCALPROTECem.

Doporučení

HLAVNÍ OBLAST POUŽITÍ :PROTECT NFF je vhodný pro ochranu hrubých povrchů jako např. kamene, cihel, betonu, omítek, dřeva, sanačních omítek atd. Chrání proti všem druhům graffiti – proti sprejům, zvýrazňovačům, propiskám, inkoustu.

Důležité

Protože aplikace přípravku jsou velice početné a odlišné, ověření všech není v možnostech výrobce. Rady, které poskytujeme, mají doporučující charakter. Pokaždé je třeba volit konkrétní postup až na základě výsledků zkoušky nátěru na malé ploše povrchu, který má být ošetřen. Výrobce nenese odpovědnost za případné škody způsobené nevhodným použitím výrobku.

Poptávkový formulář

Zašlete nám poptávku přes náš kontaktní formulář. Vyplňte kontaktní údaje a případně vložte fotky poškozeného místa a my vám navrhneme řešení společně s cenovou kalkulací ZDARMA.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontaktujte nás

+420 603 243 428

zavolejte nám Po–Pá: 8:00–16:00