SCALPFUGE OM 70

scalpfuge-om70
Velmi kvalitní hydrofobní roztok v rozpouštědlové fázi, neobsahuje silikon, netvoří film, založený na bázi organokovových sloučenin. SCALPFUGE OM 70 je určen především k ochraně stěn a fasád.

  ▪ přípravek v rozpouštědlové fázi
  ▪ čirá bezbarvá kapalina
  ▪ hustota při 20°C je 0,78 g/cm3
  ▪ nemrznoucí
  ▪ bod vzplanutí 38°C

  V 5 lt a 30 lt HDPE kanystrech. Spotřeba : silně závisí na hrubosti a savosti podkladu, průměrně je 300 g/m2

  1 rok v originálním obalu. Nesmí zmrznout!

  ▪ velmi výrazný perličkový efekt
  ▪ neobsahuje silikon
  ▪ mikropórézní
  ▪ nemění vzhled ošetřeného povrchu
  ▪ velmi vysoká účinnost
  ▪ je přetíratelný rozpouštědlovými barvami
  ▪ lze jej nanášet stříkáním

Ceník
SCALPFUGE OM 70 Balení Spotřeba 
(kg, lt/m2
Cena/jedn. (kg, lt, ks) Cena/balení
FUOM70-5 Kanystr 5 lt 0,1 – 1,0 395,00 Kč 1 975,00 Kč
FUOM70-30 Kanystr 30 lt   304,00 Kč 9 120,00 Kč
Uvedené ceny jsou bez nákladů na přepravu a bez DPH
Stáhnout kompletní ceník v pdf

Velmi kvalitní hydrofobní roztok v rozpouštědlové fázi, neobsahuje silikon, netvoří film, založený na bázi organokovových sloučenin. SCALPFUGE OM 70 je určen především k ochraně stěn a fasád. Používá se pro vodoodpudivost savých povrchů – minerálních omítek a nátěrů, kamene, cihel, mramoru, betonu, dlaždic, břidlice, vláknitého cementu, vápenných omítek.

Hygiena a bezpečnost

Přípravek je klasifikován jako hořlavý dle Nařízení EP a Rady (ES) č. 1907/2006. Doporučujeme nosit rukavice a vyhýbat se častému kontaktu přípravku s kůží. Místa nechtěně zasažená přípravkem opláchněte hojně vodou a mýdlem. Zabraňte úniku do životního prostředí.Chraňte okolní povrchy před nechtěným kontaktem vhodným zakrytím.Chraňte před ohněm, nekuřte!Po ukončení práce ruce umyjte mýdlovou vodou.Výrobek skladujte odděleně od potravin a mimo dosah dětí.Bližší informace ro bezpečné použití a zacházení s přípravkem jsou uvedeny v bezpečnostním listu.

Důležité

Protože aplikace přípravku jsou velice početné a odlišné, ověření všech není v možnostech výrobce. Rady, které poskytujeme, mají doporučující charakter. Pokaždé je třeba volit konkrétní postup až na základě výsledků zkoušky nátěru na malé ploše povrchu, který má být ošetřen. Výrobce nenese odpovědnost za případné škody způsobené nevhodným použitím výrobku.

Poptávkový formulář

Zašlete nám poptávku přes náš kontaktní formulář. Vyplňte kontaktní údaje a případně vložte fotky poškozeného místa a my vám navrhneme řešení společně s cenovou kalkulací ZDARMA.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontaktujte nás

+420 603 243 428

zavolejte nám Po–Pá: 8:00–16:00