ANTI-TACHE 07

antitache-07
Oleofobní prostředek pro lepší a snadnější čištění ploch mytím. SCALP ANTI-TACHES 07 je impregnační látka na bázi fluorovaného akrylátového kopolymeru a speciálních přísad ve vodním roztoku.

  – bezbarvá kapalina
  – hustota při 20°C cca 1,0 g/cm3
  – bez zápachu – nehořlavý – pH 7 – doba schnutí při 20°C : 30 minut
  – povrch lze znovu natírat po 24 hodinách
  – Klasifikace AFNOR : skupina 1 třída 10f

  V 5 lt a 20 lt PE kanystrech. Spotřeba : 0,2 až 0,3 l/m2

  Skladujte v suché a chladné místnosti. Chraňte před mrazem.Skladovatelnost 1 rok v originálním obalu.

  rychlá penetrace do ošetřovaného povrchu rychlé schnutí – rychle lze pozorovat tzv. perličkový efekt nevytváří film bezbarvý (nemění vzhled podkladu) vodoodpudivý omezuje vniknutí špíny do hlubších vrstev podkladu (zejména při použití na podlahách) paropropustnost povrchu zůstává zachována dobrá odolnost vůči UV po ošetření přípravkem se povrch nestává kluzkým, neklouže ani při/po dešti přípravek lze použít jak v interiérech, tak v exteriérech

Ceník
Obj. č. Balení Spotřeba
(kg, lt/m2)
Cena/jedn.
(kg, lt, ks)
Cena/balení
AT07-5 Kanystr 5 lt 0,2 – 1,0 465,00 Kč 2 325,00 Kč
AT07-20 Kanystr 20 lt   428,00 Kč 8 560,00 Kč
Uvedené ceny jsou bez nákladů na přepravu a bez DPH
Stáhnout kompletní ceník v pdf

Oleofobní prostředek pro lepší a snadnější čištění ploch mytím. SCALP ANTI-TACHES 07 je impregnační látka na bázi fluorovaného akrylátového kopolymeru a speciálních přísad ve vodním roztoku. Nevytváří film. Ošetřené povrchy jsou vodoodpudivé, ale neulpívají na nich ani mastnoty organického či syntetického původu. Průběžné čištění povrchů je proto je snadnější, účinnější a rychlejší. Po použití přípravku ošetřené povrchy skvěle odolávají působení vody, kyselin, zásad i mastných nečistot (či dokonce olejů).Doporučuje se všude tam, kde je hustá koncentrace lidí a velký provoz (blízko průmyslových center, hustě obydlených zón, blízko významných zdrojů znečištění ovzduší apod.).Je účinný zejména pro ochranu porézních povrchů z vápencového kamene, mramoru, pískovce, sádry, cihel, terakoty, betonu aj. savých materiálů.

Hygiena a bezpečnost

Přípravek není klasifikován jako nebezpečný dle Nařízení EP a Rady (ES) č. 1907/2006, přesto s ním zacházejte, jako s běžnými chemikáliemi.Z přípravku se neuvolňují nebezpečné výpary. Jedná se o neutrální vodní roztok, který přímo neohrožuje zdraví uživatele. V případě dlouhodobé a časté aplikace doporučujeme používat ochranné rukavice a brýle.

Doporučení

Doporučuje se všude tam, kde je hustá koncentrace lidí a velký provoz (blízko průmyslových center, hustě obydlených zón, blízko významných zdrojů znečištění ovzduší apod.)

Důležité

Rady, které poskytujeme, mají doporučující charakter. Pokaždé je třeba volit konkrétní postup až na základě výsledků zkoušky nátěru na malé ploše povrchu, který má být ošetřen. Výrobce nenese odpovědnost za případné škody způsobené nevhodným použitím výrobku.

Poptávkový formulář

Zašlete nám poptávku přes náš kontaktní formulář. Vyplňte kontaktní údaje a případně vložte fotky poškozeného místa a my vám navrhneme řešení společně s cenovou kalkulací ZDARMA.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontaktujte nás

+420 603 243 428

zavolejte nám Po–Pá: 8:00–16:00