SCALPNET AQUA 37

Čistící prostředek nové generace ve vodné fázi pro beton, cihly, žulu, pískovec, keramické a skleněné obklady. Odstraní atmosférické nečistoty z cihel, keramických obkladů, mozaikových obkladů, kameniny, žuly, tvrdého kamene, a dalších, kyselinám odolných materiálů.
  ▪ produkt ve vodné fázi v tixotropní gelové formě
  ▪ pH = 8,5
  ▪ barva nažloutlá
  ▪ hustota při 20°C = 1,10 g/cm3
  ▪ chraňte před mrazem (i když přípravek lze použít po rozmražení, aniž by ztratil svou původní účinnost)
  ▪ nehořlavý
   

  V 5 a 20 kg PE kanystrech. Spotřeba : 100 až 200 g/m2 podle hrubosti podkladu.

  1 rok v originálním obalu
   

  Neobsahuje kyseliny ani rozpouštědla. Není nutná následná neutralizace povrchuLze jej aplikovat postřikem. Nepoškozuje hliník, eloxovaný hliník, sklo, pryž, atd. (není nutné zakrývat okna)Výrobek není klasifikován jako nebezpečný při přepravě.

Ceník
Obj. č. Balení Spotřeba (kg/m2) Cena/jedn. (kg) Cena/balení
AQ37-5 Kanystr 5 kg 0,5 – 1,0 500,00 Kč 2 500,00 Kč
AQ37-20 Kanystr 20 kg   375,00 Kč 7 500,00 Kč
Uvedené ceny jsou bez nákladů na přepravu a bez DPH
Stáhnout kompletní ceník v pdf

Čistící prostředek nové generace ve vodné fázi pro beton, cihly, žulu, pískovec, keramické a skleněné obklady. Odstraní atmosférické nečistoty z cihel, keramických obkladů, mozaikových obkladů, kameniny, žuly, tvrdého kamene, a dalších, kyselinám odolných materiálů. Nečistoty vytváří s těmito materiály tvrdé silikáty, které nelze odstranit běžnými odstraňovači. Přípravek lze použít také pro čištění hliníku: působí tím, že rozpustí soli hliníku a obnaží původní kovový povrch.Přípravek nikdy nepoužívat pro čištění povrchů z anodicky pasivovaného hliníku. Hrozí riziko odstranění pasivované ochranné vrstvy. Pro tyto případy použijte SCALPINOX D, který byl speciálně vyvinut pro čištění anodicky pasivovaného hliníku.Přípravek lze použít také pro odstranění skvrn po rzi, nečistot z kamene, cihel, cementu, nátěrů apod.

Hygiena a bezpečnost

Přípravek není klasifikován jako nebezpečný. Přesto s ním zacházejte jako s chemikáliemi. Při zasažení kůži nebo očí okamžitě umyjte nebo vypláchněte čistou vodou.

Důležité

Protože aplikace přípravku jsou velice početné a odlišné, ověření všech není v možnostech výrobce. Rady, které poskytujeme, mají doporučující charakter. Pokaždé je třeba volit konkrétní postup až na základě výsledků zkoušky nátěru na malé ploše povrchu, který má být ošetřen. Výrobce nenese odpovědnost za případné škody způsobené nevhodným použitím výrobku.

Poptávkový formulář

Zašlete nám poptávku přes náš kontaktní formulář. Vyplňte kontaktní údaje a případně vložte fotky poškozeného místa a my vám navrhneme řešení společně s cenovou kalkulací ZDARMA.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontaktujte nás

+420 603 243 428

zavolejte nám Po–Pá: 8:00–16:00