SCALP PIERRE AQUA 89

Prostředek pro odstranění atmosférických nečistot z vápenných podkladů, z kamenných ploch – zejména fasád. Proniká do struktury kamene, a svým působením rozrušuje špínu, usazeniny prachu a tuhých exhalátů z výfuků a topenišť.

    vzhled : nažloutlý tixotropní gel – pH : 12hustota : cca 1,10 g/cm3 při 20°C. mísitelnost s vodou : nikdy neředit nehořlavý

    V PE kanystrech o obsahu 5 kg a 20 kg. Spotřeba: 150 až 300 g/m2 podle stupně znečištění podkladu.

    1 rok v originálním obalu, chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením
     
    Výrobek na vodní báziBez nutnosti neutralizace povrchu, netvoří výkvětyNeobsahuje kyseliny ani rozpouštědlaLze jej nanášet postřikovačem
Ceník
Obj. č. Balení Spotřeba
(kg/m2)
Cena/jedn. (kg) Cena/balení
PIAQ89-5 Kanystr 5 kg 0,5 – 1,0 456,00 Kč 2 280,00 Kč
PIAQ89-20 Kanystr 20 kg   420,00 Kč 8 400,00 Kč
Uvedené ceny jsou bez nákladů na přepravu a bez DPH
Stáhnout kompletní ceník v pdf

Prostředek pro odstranění atmosférických nečistot z vápenných podkladů, z kamenných ploch – zejména fasád. Proniká do struktury kamene, a svým působením rozrušuje špínu, usazeniny prachu a tuhých exhalátů z výfuků a topenišť. Oplachuje se studenou tlakovou vodou.PIERRE AQUA 89 lze také použít pro čištění vápenných omítek, betonu, cihel, cementovaných ploch, podlah garáží a parkovacích ploch.

Hygiena a bezpečnost

Přípravek není klasifikován jako nebezpečný dle Nařízení EP a Rady (ES) č. 1907/2006, přesto s ním zacházejte jako s běžnými chemikáliemi. Doporučujeme nosit rukavice a vyhýbat se častému kontaktu přípravku s kůží. Místa nechtěně zasažená přípravkem opláchněte hojně vodou.Po ukončení práce ruce umyjte mýdlovou vodou.Výrobek skladujte odděleně od potravin a mimo dosah dětí.

Důležité

Protože aplikace přípravku jsou velice početné a odlišné, ověření všech není v možnostech výrobce. Rady, které poskytujeme, mají doporučující charakter. Pokaždé je třeba volit konkrétní postup až na základě výsledků zkoušky nátěru na malé ploše povrchu, který má být ošetřen. Výrobce nenese odpovědnost za případné škody způsobené nevhodným použitím výrobku.

Poptávkový formulář

Zašlete nám poptávku přes náš kontaktní formulář. Vyplňte kontaktní údaje a případně vložte fotky poškozeného místa a my vám navrhneme řešení společně s cenovou kalkulací ZDARMA.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontaktujte nás

+420 603 243 428

zavolejte nám Po–Pá: 8:00–16:00