NETTOYANT FACADE 2

Čistící prostředek pro tvrdé materiály s obsahem křemičitanů. Odstraní atmosférické nečistoty z cihel, keramických obkladů, mozaikových obkladů, kameniny, žuly, tvrdého kamene, a dalších, kyselinám odolných materiálů.

  ▪ viskózní kapalina ve vodné fázi▪ pH = 1
  ▪ bezbarvá tekutina
  ▪ hustota při 20°C = 1,20 g/cm3
  ▪ chraňte před mrazem (i když přípravek lze použít po rozmražení, aniž by ztratil svou původní účinnost)
  ▪ hořlavost : bez významu

  V 6 a 25 kg HDPE kanystrech. Spotřeba : 150-250 g / m2

  1 rok v originálním obalu

  Čistící prostředek pro tvrdé materiály s obsahem křemičitanů.

Ceník
Obj. č. Balení Spotřeba (kg/m2) Cena/jedn. (kg) Cena/balení
NETFA2-5 Kanystr 5 kg 0,2 – 0,3 490,00 Kč 2 450,00 Kč
NETFA2-20 Kanystr 20 kg   420,00 Kč 8 400,00 Kč

 

Uvedené ceny jsou bez nákladů na přepravu a bez DPH
Stáhnout kompletní ceník v pdf

Čistící prostředek pro tvrdé materiály s obsahem křemičitanů. Odstraní atmosférické nečistoty z cihel, keramických obkladů, mozaikových obkladů, kameniny, žuly, tvrdého kamene, a dalších, kyselinám odolných materiálů. Nečistoty vytváří s těmito materiály.

Hygiena a bezpečnost

Přípravek obsahuje hydrogendifluorid amonný. Je toxický při požití a žíravý. Může způsobit vážné poleptání kůže. Proto je nezbytné použití OOP – vhodné obuvi, latexových rukavic, ochranných brýlí. Při zasažení kůži či očí tyto okamžitě umyjte čistou vodou.

Důležité

OMEZENÍ :Přípravek obsahuje fluorované deriváty, které rozrušují sklo. Chraňte okolní povrchy před nechtěným kontaktem vhodným zakrytím. V případě nechtěného kontaktu přípravku se sklem, zasažená místa okamžitě opláchněte vodou. Nepoužívat na mramory a jiné vápenné materiály! Protože aplikace přípravku jsou velice početné a odlišné, ověření všech není v možnostech výrobce. Rady, které poskytujeme, mají doporučující charakter. Pokaždé je třeba volit konkrétní postup až na základě výsledků zkoušky nátěru na malé ploše povrchu, který má být ošetřen. Výrobce nenese odpovědnost za případné škody způsobené nevhodným použitím výrobku.

Poptávkový formulář

Zašlete nám poptávku přes náš kontaktní formulář. Vyplňte kontaktní údaje a případně vložte fotky poškozeného místa a my vám navrhneme řešení společně s cenovou kalkulací ZDARMA.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontaktujte nás

+420 603 243 428

zavolejte nám Po–Pá: 8:00–16:00