DEROX BAT 84

Čistící prostředek pro tvrdé materiály s obsahem křemičitanů. Odstraní atmosférické nečistoty z cihel, keramických obkladů, mozaikových obkladů, kameniny, žuly, tvrdého kamene, a dalších, kyselinám odolných materiálů.

  ▪ hustá kapalina rozpustná ve vodě▪ pH = 1
  ▪ bezbarvá tekutina
  ▪ hustota při 20°C = 1,20 g/cm3
  ▪ chraňte před mrazem (i když přípravek lze použít po rozmražení, aniž by ztratil svou původní účinnost)
  ▪ hořlavost : bez významu

  V 6 a 25 kg PE kanystrech. Spotřeba : 150-300 g / m2

  1 rok v originálním obalu

  Výrobek je účinný i bez drhnutí podkladu, výsledky jsou viditelné okamžitě. Nedochází k mechanickému poškození podkladu abrazí ani erozí.
   
Ceník
Obj. č. Balení Spotřeba
(kg/m2)
Cena/jedn.
(kg, lt, ks)
Cena/balení
DEBA84-6 Kanystr 6 kg 0,2 – 0,3 490,00 Kč 2 940,00 Kč
DEBA84-25 Kanystr 25 kg   420,00 Kč 10 500,00 Kč
Uvedené ceny jsou bez nákladů na přepravu a bez DPH
Stáhnout kompletní ceník v pdf

Čistící prostředek pro tvrdé materiály s obsahem křemičitanů. Odstraní atmosférické nečistoty z cihel, keramických obkladů, mozaikových obkladů, kameniny, žuly, tvrdého kamene, a dalších, kyselinám odolných materiálů. Nečistoty vytváří s těmito materiály tvrdé silikáty, které nelze odstranit běžnými odstraňovači. Přípravek lze použít také pro čištění hliníku: působí tím, že rozpustí soli hliníku a obnaží původní kovový povrch. Přípravek nikdy nepoužívat pro čištění povrchů z anodicky pasivovaného hliníku. Hrozí riziko odstranění pasivované ochranné vrstvy. Pro tyto případy použijte SCALPINOX D, který byl speciálně vyvinut pro čištění anodicky pasivovaného hliníku.Přípravek lze použít také pro odstranění skvrn po rzi, nečistot z kamene, cihel, cementu, nátěrů apod.

Hygiena a bezpečnost

Přípravek obsahuje kyselinu fluorovodíkovou. Může způsobit vážné poleptání kůže. Proto je nezbytné použití OOP – vhodné obuvi, latexových rukavic, ochranných brýlí. Při zasažení kůži či očí tyto okamžitě umyjte čistou vodou.

Důležité

OMEZENÍ :Přípravek obsahuje kyselinu fluorovodíkovou, která rozrušuje sklo. Přestože je zředěný, doporučujeme chránit prosklené plochy. V případě nechtěného kontaktu přípravku se sklem, zasažená místa okamžitě opláchněte vodou. Nepoužívat na mramory a jiné vápenné materiály! Protože aplikace přípravku jsou velice početné a odlišné, ověření všech není v možnostech výrobce. Rady, které poskytujeme, mají doporučující charakter. Pokaždé je třeba volit konkrétní postup až na základě výsledků zkoušky nátěru na malé ploše povrchu, který má být ošetřen. Výrobce nenese odpovědnost za případné škody způsobené nevhodným použitím výrobku.

Poptávkový formulář

Zašlete nám poptávku přes náš kontaktní formulář. Vyplňte kontaktní údaje a případně vložte fotky poškozeného místa a my vám navrhneme řešení společně s cenovou kalkulací ZDARMA.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontaktujte nás

+420 603 243 428

zavolejte nám Po–Pá: 8:00–16:00