DEROX 320

Víceúčelový kyselý čistící prostředek pro odstranění vápenných a cementových povlaků a pro zvýšení přilnavosti nátěrů. Přípravek byl vyvinut pro čištění podlah a ploch z cementu a azbestocementu (eternitu).

    Kapalina s kyselou reakcí. pH 1Slabý zápach, barva světlá.Nehořlavá.Ve vodě plně rozpustný.Hustota : 1,18 kg/lt

    V 6 kg a 25 kg PE kanystrech. Spotřeba : 150-300 g / m2

    1 rok v originálním obalu. Chraňte před mrazem, i když je po rozmrznutí opět plně použitelný.

    Výrobek je účinný i bez drhnutí podkladu, výsledky jsou viditelné okamžitě. Nedochází k mechanickému poškození podkladu abrazí ani erozí.

Ceník
Obj. č. Balení Spotřeba
(kg, lt/m2)
Cena/jedn.
(kg, lt, ks)
Cena/balení
DE320-6 Kanystr 6 kg 0,2 – 0,3 326,00 Kč 1 956,00 Kč
DE320-25 Kanystr 25 kg   234,00 Kč 5 850,00 Kč
Uvedené ceny jsou bez nákladů na přepravu a bez DPH
Stáhnout kompletní ceník v pdf

Víceúčelový kyselý čistící prostředek pro odstranění vápenných a cementových povlaků a pro zvýšení přilnavosti nátěrů. Přípravek byl vyvinut pro čištění podlah a ploch z cementu a azbestocementu (eternitu).Používá se pro zvýšení přilnavosti nátěrů a jejich soudržnosti na betonových plochách a plochách z pozinku a hliníku (jednoduchý nátěr, protiskluzová úprava, epoxydové a polyurethanové lité podlahy apod.)Používá se také pro odstranění cementu a cementového mléka z dlaždic, kamene, cihel, mozaiky, betonu, dále pro čištění a údržbu bazénů a odstranění vodního kamene ze sanitárních zařízení (toalety, umyvadla, sprchy).

Hygiena a bezpečnost

Přípravek obsahuje zředěné anorganické kyseliny. Zejména po delším kontaktu s kůží může vyvolat podráždění nebo pocit pálení. V případě nechtěného kontaktu s přípravkem, zasažená místa opláchněte vodou. Při práci s přípravkem noste ochranné brýle, rukavice a přiměřený oděv.

Důležité

Přípravek obsahuje kyseliny. Nepoužívat na mramory a jiné vápenné materiály! Protože aplikace přípravku jsou velice početné a odlišné, ověření všech není v možnostech výrobce. Rady, které poskytujeme, mají doporučující charakter. Pokaždé je třeba volit konkrétní postup až na základě výsledků zkoušky nátěru na malé ploše povrchu, který má být ošetřen. Výrobce nenese odpovědnost za případné škody způsobené nevhodným použitím výrobku.

Poptávkový formulář

Zašlete nám poptávku přes náš kontaktní formulář. Vyplňte kontaktní údaje a případně vložte fotky poškozeného místa a my vám navrhneme řešení společně s cenovou kalkulací ZDARMA.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontaktujte nás

+420 603 243 428

zavolejte nám Po–Pá: 8:00–16:00