JE Social Icons

kontakty horni

mobil: 603 243 428 provozní doba: po - pa 7 – 16.30

SERVIS

PORADENSTVÍ

PRODEJ

NÁVODY

Poptávka

Čištění fasád, odstranění špíny z prachu, smogu, exhalátů a nečistot z kyselých dešťů

Čištění fasády domu Vám umožní odstranit atmosférické nečistoty. Dejte Vaší fasádě opět nový vzhled.

Co jsou atmosférické nečistoty?

Mezi atmosférické nečistoty patří prachové částice, smog, saze a jiné nečistoty. Další nečistoty na Vaší fasádě vznikají reakcemi fasády s kyselými dešti. Díky této reakci vznikne na povrchu fasády černý povlak, který nelze odstranit pouze vodou.

Před těmito nečistotami můžete chránit nejen fasády, ale i střešní krytiny, terasy, zdi, chodníky a jiné povrchy staveb, které jsou vystaveny působení vlivu životního prostředí.

Odstranění atmosférických nečistot

Čištění fasád pomocí výrobků SCALP odstraní z fasád domů atmosférickou špínu. Nečistoty lze těmito přípravky odstranit z přírodních i umělých kamenů, cihel, betonu, teraca, barvených nebo probarvených povrchů, keramiky, pálené i betonové střešní krytiny, eternitu, ale i z hliníkových nebo eloxovaných povrchů.

Výhody odstranění nečistot

Při pravidelné údržbě a čištění fasád ušetříte spoustu peněz a finančních prostředků. Nemusíte zajišťovat nové nátěry fasád, které jsou mnohdy zdlouhavé a drahé. Čištění fasád je rychlejší a ekonomičtější.

Pokud nemáte mnoho času, čištění fasády Vám provedeme. Servis provádí k Vaší spokojenosti vyškolení pracovníci naší firmy.

Při zakoupení samostatných čistících prostředků poskytneme bezplatné poradenství pro jejich správnou aplikaci. Technická zákaznická podpora je samozřejmostí.

Použití výrobků SCALP

Všechny prostředky SCALP se jednoduše používají.

Pracovní postup se skládá ze tří jednoduchých kroků:

  1. nanést,
  2. nechat působit,
  3. opláchnout studenou tlakovou vodou (wap).

Tento jednoduchý postup zvládnete bez cizí pomoci a Vaše fasáda bude opět zářit.

Níže naleznete návod na čištění pro několik základních druhů povrchů pomocí výrobků SCALP.

Systém SCALP

Výrobky řady SCALP můžete využít nejen pro dokonalé čištění fasád, ale i v rámci přípravu podkladu pro nanášení dalších materiálů - barvy, omítky, lepené kontaktní zateplovací systémy aj. Dále lze výrobky SCALP využít při rekonstrukci povrchů – k dokonalému vyčištění ploch. Díky odstranění nečistot získají povrchy opět původní vzhled.

Používám řady SCALP prodloužíte životnost ošetřovaných povrchů.