JE Social Icons

kontakty horni

mobil: 603 243 428 provozní doba: po - pa 7 – 16.30

SERVIS

PORADENSTVÍ

PRODEJ

NÁVODY

Poptávka

Odstranění mastnoty a olejových usazenin

Olejové skvrny jsou nevzhledným doplňkem interiéru bytů a výrobních prostor. Nezoufejte! Skvrny lze je bezpečně a účinně odstranit.

Odstranění olejových skvrn

Odmastit lze povrchy jednak při běžné údržbě, ale i při čištění povrchů. Na tuto drobnější mastnotu je vhodný přípravek AQUANET 03.

Lze odstranit i silné vrstvy mastných usazenin, olejové skvrny a emulze. Silnější znečištění olejovými látkami lze odstranit přípravkem SCALP DMC 73. Tímto přípravkem můžete odstraňovat např. olejové skvrny z betonových ploch ve strojírenských provozech či skladech pohonných hmot.

Výhody odstranění mastnoty

Díky odstranění mastnoty na podlahách zajistíte větší bezpečnost Vašeho provozu.

Odstraněním olejových skvrn docílíte původního vzhledu čištěných povrchů.

Při rekonstrukcích podlah je vždy nutné podlahy odmastit. Přípravu těchto podkladů můžete provést pomocí čistících prostředků SCALP. Po odstranění mastnoty můžete podlahy bez problémů dále upravovat. Budou připraveny pro lepení, nátěry či lití nových povrchů podlah.

Systém SCALP

Přípravky SCALP lze využít především k odmaštění podlahových ploch. Přípravek  SCALP DMC 73 neobsahuje organická rozpouštědla. Díky netěkavosti výrobku jej můžete nechat působit libovolnou dobu.

SCALP AQUANET 03 má vynikající odmašťovací schopnosti. Lze s ním čistit jednak podlahy, ale i znečištěné stroje a průmyslová zařízení. Výrobek není agresivní, proto je bezpečný i pro použití v interiéru.