JE Social Icons

kontakty horni

mobil: 603 243 428 provozní doba: po - pa 7 – 16.30

SERVIS

PORADENSTVÍ

PRODEJ

NÁVODY

Poptávka

Aplikace nátěrů pro preventivní ochranu

 

Nátěry mají také hydrofobní efekt, minimální nasákavost a jsou nešpinivé.

Díky těmto vlastnostem lze z nátěrů odstranit jednoduše vodou všechny běžné nečistoty.

Výhody nátěrů

Nátěry jsou 100% účinné proti všem druhům vyráběných sprejů a zvýrazňovačů (fixů).

Z nátěrů jdou jednoduše vodou odstranit i běžné nečistoty.

Jaký nátěr zvolit?

Nátěry jsou rozlišovány podle stupně odolnosti. Pokud očekáváte časté útoky sprejerů je nutné volit přípravky s nejvyšším stupněm odolnosti. Pokud očekáváte minimální útoky sprejerů postačí méně odolné nátěry.

  • VERNACRYL 30 pracuje na principu sebeobětované vrstvy (spolu s graffiti se odstraní i ochranná vrstva a po odstranění je nutné postižené místo znovu impregnovat), není vhodný pro natřené povrchy nebo strukturované omítky.
  • SCALP VERNA PU16 je permanentní nátěr, který bez nutnosti obnovení odolává až 25  cyklům odstranění následných graffiti z jednoho místa
  • SCALP VERNASOLV PU31 je velmi odolný anti-graffiti nátěr, jehož odolnost proti následnému odstraňování graffiti je až 100  cyklů na jednom místě, vyrábí se v transparentní (Vernis) nebo barevné (Peinture) verzi. Dle vzhledu podkladu lze zvolit mezi lesklým a matným provedením nátěru.

Odstranění graffiti z ochranných nátěrů

Odstranění graffiti lze, dle typu ochranného nátěru, provádět buď horkou tlakovou vodou bez použití chemických prostředků nebo za pomocí odstraňovačů graffiti a studené tlakové vody.

Kde lze nátěry použít?

Ochranné nátěry nejsou určeny pouze pro minerální podklady, ale lze je díky doplňkovým nátěrům aplikovat na veškeré povrchy fasád.

susenky

 

Developed in conjunction with Ext-Joom.com