JE Social Icons

kontakty horni

mobil: 603 243 428 provozní doba: po - pa 7 – 16.30

SERVIS

PORADENSTVÍ

PRODEJ

NÁVODY

Poptávka

Odstranění graffiti, sprejů a fixů

 

Odstranění barev a graffiti z nechráněných povrchů

Díky přípravkům SCALP můžete odstranit graffiti včetně stínů uvnitř materiálů. Lze jimi odstranit graffiti různého původu - sprejové barvy, fixy nebo zvýrazňovače. Odstranění lze provádět ze všech typů povrchů staveb, které nejsou chráněny nátěry pro preventivní ochranu před graffiti.

SCALP odstraní graffiti z fasád, které jsou vyrobeny z různých přírodních či umělých kamenů, cihel, betonu, teraca, keramiky, kovů, skla, aj. povrchů.

Aplikace nátěrů pro preventivní ochranu před graffiti

Ochranné nátěry vytváří na povrchu ochrannou vrstvu, která nepropustí graffiti do podkladu a lze je následně snadno a rychle odstranit.

SCALP nabízí nátěry ve třech stupních odolnosti, kterými lze chránit jakýkoliv povrch stavby ze všech typů materiálů. Nátěry jsou nabízeny v matném i lesklém provedení.

Odstraňování následných graffiti z ochranných nátěrů

Graffiti lze z preventivních nátěrů odstranit bez použití tlakové vody, stačí pouze běžné čistící prostředky (hadr, kartáč a vědro s vodou).

V souvislosti s použitým typem nátěru pro preventivní ochranu před graffiti nabízí SCALP řadu odstraňovačů graffiti, které zaručují dokonalé a rychlé odstranění nových sprejových výtvorů na chráněných podkladech.

susenky

 

Developed in conjunction with Ext-Joom.com