JE Social Icons

kontakty horni

mobil: 603 243 428 provozní doba: po - pa 7 – 16.30

SERVIS

PORADENSTVÍ

PRODEJ

NÁVODY

Poptávka

Odstranění graffity

Nový anti-graffiti systém KTX 07

Na základě dlouhodobého testování našich vlastních anti-graffiti nátěrů a anti-graffiti nátěrů jiných  společností a na základě požadavků našich zákazníků, jsme došli k závěru, že univerzální nátěr pro preventivní ochranu povrchů před graffiti by měl splňovat následující požadavky:

  • 100% účinnost ochrany nátěru proti graffiti dosažená jen několik hodin po jeho aplikaci
  • vysoká paropropustnost
  • snadná aplikace - jednosložková kompozice nátěru s konzistencí, která se snadno nanáší a roztírá 
  • životnost ochranného nátěru až 100 cyklů odstranění graffiti 
  • mimo graffiti nesmí k nátěru přilnout plakáty, nálepky a samolepky 
  • šetrnost k životnímu prostředí a bezpečnost a ochrana zdraví při práci – při odstraňování následných graffiti není třeba používat specializované odstraňovače graffiti na bázi rozpouštědel, kyselin, aj. nebezpečných látek
  • bezpečnost při přepravě – zajistit složení anti-graffiti nátěru, na který se nevztahují přísné předpisy týkající se přepravy nebezpečných látek (ADR) 

Video odstranění z fasádní barvy: 

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Veškeré výše uvedené požadavky splňuje náš nový výjimečný nátěr pro preventivní ochranu před graffiti KTX 07, ze kterého lze odstranit graffiti pouze pomocí čisté vody nebo vody s přídavkem přípravku na mytí nádobí! Anti-graffiti nátěr KTX 07 je schválen institutem IBDiM (Výzkumný ústav silnic a mostů), který povoluje použití KTX 07 ve stavebnictví, vysoká paropropustnost je prokázána protokolem o zkoušce T 300/249 dle ČSN EN ISO 7783 (zkušební laboratoř č. 1105.2 společnosti SYNPO a. s. Pardubice).

 

 

Aplikace nátěrů pro preventivní ochranu

Nové či čerstvě vyčištěné plochy je vhodné chránit před útoky sprejerů. Povrchy lze chránit speciálními nátěry, které vytváří na povrchu ochrannou vrstvu. Tato ochranná vrstva nepropustí graffiti do podkladu a navíc z ní lze graffiti snadno a rychle odstranit.

Preventivní nátěry

Tyto nátěry slouží nejen k ochraně povrchů před útoky sprejerů, ale také usnadňují a v případě choulostivých povrchů dokonce umožňují odstraňování následných graffiti.

Číst dál: Aplikace nátěrů pro preventivní ochranu

Odstranění graffiti, sprejů a fixů

Máte posprejovanou fasádu od vandalů? SCALP nabízí ucelenou řadu výrobků, která řeší komplexně problémy s graffiti.

Anti-graffiti servis

Anti-graffiti servis je kompletním řešením pro Vaše problémy s graffiti. V rámci tohoto servisu můžete odstranit graffiti z nechráněných povrchů. Vyčištěné povrchy následně ošetřit nátěry pro preventivní ochranu před graffiti. Součástí servisu jsou také přípravky na odstranění nových graffiti z ochranných nátěrů.

Číst dál: Odstranění graffiti, sprejů a fixů

Odstranění barev a graffiti z nechráněných povrchů

Graffiti lze odstranit i z některých nechráněných povrchů. Lze je odstranit z fasád, zdí, dveří, karosérií vozidel a jiných povrchů. Dále z materiálů jako jsou přírodní a umělé kameny, teraco, beton, dřevo, umělé hmoty aj.

Odstranění graffiti, sprejů a fixů z fasád

Odstraňovače barev a graffiti od společnosti  SCALP jsou schopny odstranit graffiti z jakéhokoliv podkladu. Zároveň s odstraněním graffiti se odstraní i stíny uvnitř savých podkladů a to bez porušení čištěného povrchu.

Číst dál: Odstranění barev a graffiti z nechráněných povrchů

Odstranění graffiti z ochranných nátěrů

Graffiti lze nejjednodušeji odstranit z preventivních nátěrů proti graffiti. Díky speciálním prostředkům graffiti jednoduše odstraníte a ošetřený povrch bude opět vypadat jako dříve.

Výhody preventivní ochrany

Nátěry pro preventivní ochranu před graffiti nabízejí nejen snadné odstranění následných graffiti, ale mají i hydrofobní efekt, minimální nasákavost a jsou nešpinivé – běžné nečistoty lze jednoduše smýt kartáčem a vodou.

Číst dál: Odstranění graffiti z ochranných nátěrů