JE Social Icons

kontakty horni

mobil: 603 243 428 provozní doba: po - pa 7 – 16.30

SERVIS

PORADENSTVÍ

PRODEJ

NÁVODY

Poptávka

Odstranění graffiti, sprejů a fixů

Máte posprejovanou fasádu od vandalů? SCALP nabízí ucelenou řadu výrobků, která řeší komplexně problémy s graffiti.

Anti-graffiti servis

Anti-graffiti servis je kompletním řešením pro Vaše problémy s graffiti. V rámci tohoto servisu můžete odstranit graffiti z nechráněných povrchů. Vyčištěné povrchy následně ošetřit nátěry pro preventivní ochranu před graffiti. Součástí servisu jsou také přípravky na odstranění nových graffiti z ochranných nátěrů.

Odstranění barev a graffiti z nechráněných povrchů

Díky přípravkům SCALP můžete odstranit graffiti včetně stínů uvnitř materiálů. Lze jimi odstranit graffiti různého původu - sprejové barvy, fixy nebo zvýrazňovače. Odstranění lze provádět ze všech typů povrchů staveb, které nejsou chráněny nátěry pro preventivní ochranu před graffiti.

SCALP odstraní graffiti z fasád, které jsou vyrobeny z různých přírodních či umělých kamenů, cihel, betonu, teraca, keramiky, kovů, skla, aj. povrchů.

Aplikace nátěrů pro preventivní ochranu před graffiti

Ochranné nátěry vytváří na povrchu ochrannou vrstvu, která nepropustí graffiti do podkladu a lze je následně snadno a rychle odstranit.

SCALP nabízí nátěry ve třech stupních odolnosti, kterými lze chránit jakýkoliv povrch stavby ze všech typů materiálů. Nátěry jsou nabízeny v matném i lesklém provedení.

Odstraňování následných graffiti z ochranných nátěrů

Graffiti lze z preventivních nátěrů odstranit bez použití tlakové vody, stačí pouze běžné čistící prostředky (hadr, kartáč a vědro s vodou).

V souvislosti s použitým typem nátěru pro preventivní ochranu před graffiti nabízí SCALP řadu odstraňovačů graffiti, které zaručují dokonalé a rychlé odstranění nových sprejových výtvorů na chráněných podkladech.