JE Social Icons

kontakty horni

mobil: 603 243 428 provozní doba: po - pa 7 – 16.30

SERVIS

PORADENSTVÍ

PRODEJ

NÁVODY

Poptávka

Ochrana před špínou z prachu, smogem, exhaláty a nečistotami z kyselých dešťů

 

Co jsou atmosférické nečistoty?

Atmosférickými nečistotami se rozumí především směs prachových částic, smog, saze, exhaláty z výfuků automobilů a jiné nečistoty.

Další nečistoty na venkovním povrchu vznikají reakcemi s kyselými dešti. Na površích staveb tak vzniká vrstva černých povlaků.

Před těmito nečistotami můžete chránit nejen fasády, ale i střešní krytiny, terasy, zdi, chodníky a jiné povrchy staveb, které jsou vystaveny působení vlivu životního prostředí.

 

Výhody ochrany před atmosférickými nečistotami

Hydrofobní a oleofobní prostředky zabraňují pronikání vody spolu s nečistotami do podkladu. Díky těmto prostředkům lze povrchy snadno omývat. Prostředky SCALP udržují povrchy v původním vzhledu. Další výhodou je usnadnění následného mytí a udržování povrchů (špína zůstává pouze na povrchu, odkud ji lze snadno odstranit a neproniká do podkladu).

Systém SCALP

SCALP nabízí kompletní řadu hydrofobních a oleofobních prostředků, pro všechny savé i nesavé povrchy fasád, střešních krytin, teras, zdí, chodníků a jiných povrchů staveb, které jsou vystaveny působení vlivu životního prostředí.

Systém SCALP zahrnuje následující prostředky:

  1. HYDROFOBIZAČNÍ PROSTŘEDKY SCALP
  1. OLEOFOBIZAČNÍ PROSTŘEDEK SCALP