JE Social Icons

kontakty horni

mobil: 603 243 428 provozní doba: po - pa 7 – 16.30

SERVIS

PORADENSTVÍ

PRODEJ

NÁVODY

Poptávka

BIOTEC a.s.

Společnost BIOTEC a.s. byla založena v roce 1992.

Předmětem činnosti je provádění speciálních čistících prací vně i uvnitř staveb včetně provádění ochranných nátěrů, které zabraňují opětovnému znečištění a usnadňují následné udržování ošetřených povrchů.

Jsme dodavateli systému SCALP.

Nabízené služby

Zajišťujeme nejen servis, tj. provedení níže uvedených prací vyškolenými pracovníky naší firmy, ale i prodej všech čistících a ochranných prostředků systému SCALP spolu s poradenstvím pro jejich aplikaci. Technická podpora pro odběratele našich produktů je samozřejmostí.

Čištění fasád, střech, soklů, plotů, teras, chodníků, opěrných zdí a ostatních povrchů

Čištění od nečistot provádíme z přírodního i umělého kamene, keramiky, betonu, fasádních nátěrů, probarvených tenkovrstvých omítek, minerálních omítek, skla, hliníku, eloxu, aj.

Povrchy čistíme od atmosférických nečistot (špína z prachu, smog, atp.) a organických nečistot (odstraňování řas, mechů, plísní, hub). Provádíme také prevenci proti jejich novotvorbě.

Ochrana povrchů

Nové a vyčištěné povrchy chráníme hydrofobními a oleofobními prostředky před opětovným znečištěním atmosférickými vlivy.

Odstranění nečistot

Provádíme také odstraňování nátěrů, odstraňování tenkovrstvých omítek a lepidel.

Anti-graffiti servis

Provádíme odstranění graffiti (sprejových nápisů a mazanic) ze všech povrchů, nátěry pro preventivní ochranu před graffiti a zajišťujeme prostředky pro následný servis, které umožňují svépomocné odstranění graffiti z ochráněných povrchů

Čištění a ochrana povrchů uvnitř budov

V interiéru lze čistit a následně preventivně chránit schodiště, dlažby, obklady stěn z přírodního i umělého kamene, cihly , beton, teraco, aj.