Čistící prostředky

Odstraňovače graffiti

Přípravky na odstranění graffiti Vám umožní odstranit nevzhledné malby bez potřeby nové fasády či nátěru fasády.

Graffiti lze díky těmto prostředkům odstranit prakticky z jakéhokoli povrchu. U většiny povrchů je odstranění možné bez poškození ošetřovaného povrchu. Pouze u ploch opatřených nátěry a strukturovaných omítek není zaručeno 100% odstranění graffiti bez poškození čištěného povrchu.

Číst dál: Odstraňovače graffiti

Nátěry pro preventivní ochranu před graffiti

Díky nátěrům pro preventivní ochranu před graffiti se můžete ihned a velice jednoduše zbavit nasprejovaných maleb na Vašich fasádách.
Při rychlém odstranění graffiti navíc odradíte sprejera od dalších útoků. Jistě nebude své dílo provádět někde, kde nevydrží dlouhou dobu a navíc je možné jej úplně odstranit.
Nátěry na preventivní ochranu jsou 100% účinné proti všem druhům vyráběných sprejů a zvýrazňovačů (fixů). Z nátěrů jdou jednoduše vodou odstranit i běžné nečistoty.
Nově vzniklé graffiti lze z preventivních nátěrů odstranit bez použití tlakové vody, stačí pouze běžné prostředky, jako je hadr, kartáč a vědro s vodou.

Číst dál: Nátěry pro preventivní ochranu před graffiti

Čistící prostředky na minerální podklady, hliník, beton

Čistící prostředky na minerální podklady slouží převážně k rychlému a účinnému čištění různých typů nečistot. Přípravky jsou děleny podle typů znečištěných povrchů a typů nečistot. Čistící prostředky mohou sloužit také k neutralizaci povrchů po jejich předchozí čištění.

Prostředky na čištění kyselinám odolných povrchů a na čištění anodicky pasivovaného hliníku jsou vyráběny ve dvou variantách – s kyselinou fluorovodíkovou a bez ní. U varianty bez kyseliny se nemusíte obávat poškození skleněných ploch.

Číst dál: Čistící prostředky na minerální podklady, hliník, beton